GüncelKadın

İki kadını taciz eden ve saldıran Adem A. ve Aydın A. isimli erkekler serbest bırakıldı

Maraş'ta bindikleri özel halk otobüsünde iki kadını taciz eden ve saldıran Adem A. ile Aydın A. ifadelerinin ardından serbest bırakıldı

Maraş’ta iki kadın bindikleri özel halk otobüsünde Adem A. ile Aydın A. isimli iki erkeğin kendilerine sözlü tacizde bulunup, saldırdığını belirtti. Tacizi cep telefonu kamerasıyla kaydeden kadınların şikayeti üzerine gözaltına alınan taciz faili erkekler, ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

18 Temmuz’da akşam saatlerinde özel halk otobüsünde yaşanan olayda, iki kadın arkalarındaki koltukta oturan Adem A. ve Aydın A.’nın sözlü tacizine maruz kaldı, kadınların tepki göstermesi üzerine taciz faili erkekler hakaret ederek kadınlara saldırdı.

Mahkeme taciz faili erkekleri “videolu” kanıta rağmen serbest bıraktı!

Mağdur kadınlardan Ş.P. , yaşananları cep telefonu kamerasıyla kaydederken taciz faili Adem A. ve Aydın A. durakta inmek isteyerek Ş.P.’nin elinden telefonu almak için saldırdı. Bunun üzerine otobüs şoförü ile diğer yolcular taciz faili erkeklere müdahale etti. İhbar üzerine olay yerine gelen polisler, Adem A. ve Aydın A.’yı gözaltına aldı. İfadelerinde kendi aralarında konuştuklarını savunan Adem A. ve Aydın A. sevk edildikleri adliyede çıkarıldıkları mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu