GüncelManşet

1 Mayıs’ta okur toplantılarına dair

İki haftada bir yapılan gazete değerlendirmesi yoldaşların hepsinin heyecanla hazırlanmasına, bize verilen görev ve sorumluluklarla eksik yönlerimizi görmemizi sağlıyor. Tartışmalar, gazetenin gündemine göre belirleniyor. Böylelikle eksik olduğum konular hakkında bilgi sahibi olabiliyorum.

Gazeteyi düzenli takip etmeme yardımcı oluyor toplantılar. Gazetemizi düzenli okuyup tartışmak hem bizleri ilerletecek hem de halkamıza kendimizi daha iyi ifade etmemizi sağlayacaktır. Gazete toplantılarında yoldaşlarımla daha rahat iletişime geçiyorum. Kendimi ifade etmemdeki tutukluğu da kırmama yol açıyor. Halkımızla daha iyi bir iletişime geçmemiz açısından yararlı olduğunu düşünüyorum

 

“Değerlendirmeler benim için bir imkan”

Gazetemizle ilgi yaptığımız ikinci toplantı yoldaşların değerlendirme toplantısına daha özverili hazırlandığı bir değerlendirme oldu. Toplantıdan önce herkesin elinde bir gazete vardı ve kendi aramızda sohbet ettik gazete üzerine.

Gazete değerlendirmesine ilk defa katılan biri olarak yoldaşlarla gündemler üzerinden sohbet etmek, barış gündemi ile ilgili yapılan tartışmaları önce yoldaşları dinleyip sonra tartışarak değerlendirmek; bu gündemle ilgili eksiklerimi görmeme yol açtı.

Değerlendirme toplantıları birçok eksik noktamı gidermemi sağlayacak bir imkandı benim açımdan… Yavaş yavaş ben de yoldaşlarla tartışabileceğimi düşünüyorum. Bundan sonra yapacağımız toplantılarımızda daha fazla tartışarak konuşmamdaki tutukluğu kıracağıma inanıyorum.

 

1 Mayıs Mahallesi Özgür Gelecek okurları

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu